Medzinárodná výstava pre podnikanie a franchising

PRE NÁVŠTEVNÍKOV
BEZPLATNÝ VSTUP

Hlavný partner výstavy

Mediálny partner výstavy

Odporúčame

Master franchisová konference 2015

Veletrh řešení

Napísali o nás

3. ročník výstavy franchisingu v Bratislave

V novembri (3.- 4. 11.) 2015 sa uskutoční v priestoroch Palffyho Paláca v Bratislave tretí ročník medzinárodnej výstavy venovaný podnikaniu a franchisingu. Výstava je organizovaná za významnej podpory Slovenskej franchisingovej asociácie, ktorá sa stala hlavným parterom výstavy.

(www.sfa.sk)

Čítať ďalej: 3. ročník výstavy franchisingu v Bratislave

Medzinárodná výstava pre podnikanie a franchising po roku opäť na Slovensku!

V dňoch 29. a 30. októbra sa v Pálffyho Paláci v Bratislave uskutoční 2. ročník Medzinárodnej výstavy pre podnikanie a franchising. Návštevníci budú mať možnosť stretnúť sa s franchisovými konceptmi hľadajúcimi partnerov na Slovensku.

Rovnako ako minulý rok je výstava spojená s prezentáciou franchisových značiek na výstavnej ploche aj v rámci doprovodného programu. Predstavia sa napríklad značky Pizza Mizza, Business for Breakfast, Naturhouse, Dance Heads nebo Uniglobe Travel. Návštevníci výstavy sa budú môcť zoznámiť nielen s franchisovými konceptmi, od renomovaných odborníkov a právnikov získajú ďalšie informácie týkajúce sa podnikania pod známou značkou.

(http://franchising.sk)

Čítať ďalej: Medzinárodná výstava pre podnikanie a franchising po roku opäť na Slovensku!

Slovenská výber 5/2014

Slovenský výber 5/2014

Výstava pre podnikanie a franchising bola úspešná!

V dňoch 30. až 31. októbra sa v Bratislave uskutočnila vôbec po prvý raz výstava pre podnikanie a franchising, ktorá priniesla 26 franchisingových konceptov a vzdelávanie v obore v rámci sprievodného programu Škola franchisingu.

Čítať ďalej: Výstava pre podnikanie a franchising bola úspešná!

Více aktivity

Slovenský trh franchisingu je stále ještě v plenkách. Slovenská franchisingová asociace hodlá být více aktivní v jeho rozvoji. O činnostech a plánech SFA hovořil její prezident Jozef Šétaffy.

(PROFIT systém)

Čítať ďalej: Více aktivity

Partneri výstavy